Kiemelten közhasznú alapítványunk jogosult az SZJA 1%-ának fogadására, melyből a művészeti oktatást és életet támogatja. Kérjük támogassa alapítványunkat! Adószám: 18471643-1-06 Számlaszám: 11735043-20030126 Köszönjük!

Versenyeredmények 2010/11

Esemény megnevezése Részt vevők Elért eredmény
II. Krutilla József Országos Akvarellfestő Verseny, Tiszavasvári, elődöntő Tóth Andrea Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
  Kotvics Varga Mirjam Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Kalácska Beáta
  Majdajk Melinda Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Kalácska Beáta
  Marcsó Soma Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Sprok János
  Molnár Gabriella Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
  Szabados Elizabet Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
  Elmissirey Sandra Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
  Jakus Lilla Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
  Mihály Fanni Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
  Sári Zsuzsanna Luca Bejutott az országos döntőbe
  Viczián Gréta Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
  Fekete Hanga Bejutott az országos döntőbe
Tanár: Pécskai Gabriella
II. Krutilla József Országos Akvarellfestő Verseny, Tiszavasvári, döntő Szabados Elizabet I. helyezett
Tanár: Pécskai Gabriella
  Viczián Gréta Apáczai Kiadó különdíjasa:
Tanár: Pécskai Gabriella
  Elmissirey  Sandra V. helyezett
 
Tanár: Pécskai Gabriella
  Mihály Fanni VI. helyezett
  Molnár Gabriella Apáczai Kiadó különdíjasa:
Tanár: Pécskai Gabriella
  Molnár Gabriella X. helyezett
Tanár: Pécskai Gabriella
  Majdajk Melinda IV. helyezett
Tanár: Kalácska Beáta
  Tóth Andrea VI. helyezett
Tanár: Pécskai Gabriella
„Szívem csücske” Országos Rajzverseny, Szeghalom Rozmis Virág III. díj + Arany minősítés
Tanár: Banka Ágnes
  Tóth Rozália Arany minősítés + Dicsérő oklevél
Tanár: Kalácska Beáta
 
  Majdajk Melinda Arany minősítés + Dicsérő oklevél
Tanár: Kalácska Beáta
  Kotvics Varga Mirjam Arany Minősítés
Tanár: Kalácska Beáta
  Balázs Krisztián Arany Minősítés
Tanár: Cseh Lajos
  Sebők Zsuzsanna Arany Minősítés
Tanár: Banka Ágnes
  Sőrés Vajk Ezüst minősítés
Tanár: Kalácska Beáta
  Gyalai Erzsébet Alexandra Ezüst minősítés
Tanár: Kalácska Beáta
  Nagy Gábor Ezüst minősítés + kiállításra beválogatták
Tanár: Kalácska Beáta
  Székely Csenge Ezüst minősítés
Tanár: Kalácska Beáta
  Kertész-Kovács Beatrix Ezüst minősítés
Tanár: Banka Ágnes
  Kertész-Kovács Adrienn Ezüst minősítés
Tanár: Banka Ágnes
  Gera Vince Ezüst minősítés
Tanár: Cseh Lajos
  Mikecz Anita Bronz minősítés
Tanár: Kalácska Beáta
Országos Weöres Sándor Gyermekszínjátszó Fesztivál, regionális döntő Szivárvány Színjátszó Csoport Arany minősítés + országos döntőbe továbbjutó csoport
Szeged Tanár: Szebeni Zoltán
Országos Weöres Sándor Gyermekszínjátszó Fesztivál, országos döntő Szivárvány Színjátszó Csoport Arany diploma + mintaelőadásként felkerült a Drámapedagógiai Társaság honlapjára a produkció
Debrecen Tanár: Szebeni Zoltán
Területi szóló néptánc- és népdaléneklési verseny, Szegvár Csáki Dávid I. helyezett
Tanár: Magyar Imre
  Juhász Gábor Különdíj
Tanár: Magyar Imre
  Tóth Erik III.díj
Tanár: Magyar Imre
  Tóth Dominika III.díj
Tanár: Magyar Imre
„Szentesi Madárfesztivál” – térségi rajzverseny Sőrés Vajk II. díj
Tanára: Kalácska Beáta
  Elmissirey Sandra III. díj
Tanára: Pécskai Gabriella
Városi Koszta Festőverseny Szekeres Luca II. díj
Tanára: Sprok János
  Potocska Lujza II. díj
Tanára: Sprok János
  Dömsödi Anna III. díj
Tanára: Kalácska Beáta
 
„Tavasz a természetben” – városi rajzverseny Bíró Gábor Elismerő oklevél
  Boták Etelka Elismerő oklevél
  Majdajk Melinda Elismerő oklevél
  Dömsödi Anna Elismerő oklevél
  Mácsai Kata Elismerő oklevél